Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Духовні настанови з нагоди празника братства [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 09 December 2011 17:30 | |||
Щоб послухати цікавих і збагачуючих для себе і свого духовного зросту наук, семінаристи збирались у каплиці братства кожного дня після вечері. Розпочиналась кожна духовна вправа з акафісту до Пресвятої Богородиці, після чого о. Григорій ділився з братчиками своїм духовним досвідом і пропонував навчання отця-прелата Ісидора Дольницького – засновника цього братства. У вступній науці о. Григорій наголосив: «Братство як спільнота молитовна може навчити нас любові та служіння, тому ціль наших реколекцій – відкрити своє серце Богові». У наступних науках продовжував: «Пречиста Діва в Єрусалимському храмі мала 7 прохань, вона молилася за любов до Бога, за прихід Месії, любов до ближнього, свій народ, послух до архиєрея храму, дарування чеснот, а також за те, щоб стати слугинею матері Спасителя». Цим отець-духівник заохочував семінаристів і братчиків братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» до молитви у подібних наміреннях. Закінчувалась кожна наука молитвою «Під твою милість». Див. фоторепортаж:
|