Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Святкування празника братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 12 December 2011 17:54 | |||
Як вже попередньо зазначалось, почались святкування із реколекційних наук, які протягом тижня проводив духівник Братства о. Григорій Комар. У суботу, 10 грудня, кандидати на вступ до Братства помолились на Личаківському кладовищі у м. Львові на могилі о. Ісидора Дольницького – свого засновника. А ввечері цього ж дня Великою Вечірнею і Утренею розпочалась духовна частина празника. Участь у святкуванні взяли братчики однойменного Братства Львівської Духовної Семінарії Святого Духа спільно зі своїм ректором о. Миколаєм Фрединою та духівником Братства о. Орестом Демком. Хорошою традицією вже стала і присутність на кожному празнику о. Аліпія (студита), який є випускником нашої Семінарії. Радісною для семінарійної спільноти була присутність на святкуванні о. Сергія Паламарчука, який прибув зі Сходу нашої країни, щоб духовно підкріпитись для звершення свого служіння та розділити з братчиками їхню радість. Після вечері ікону "Введення у храм" було перенесено з каплиці Братства до семінарійного храму. Молитовні чування, без яких не проходить жодне святкування, розпочались Молебнем Братства у семінарійному храмі. Продовженням чувань стала Вервиця із розважаннями, яку провадив о. Сергій Паламарчук. Під час чувань семінаристи мали можливість приступити до святої тайни Сповіді, яку уділяв о. Аліпій. Північну після молитви на вервиці відслужив о. Іван Стебівка, після чого було освячено воду. Рівно опівночі розпочалась Божественна Літургія, яку очолив ректор Духовної Семінарії у Львові о. Миколай Фредина у співслужінні духівників обох Братств, о. Григорія і о. Ореста та о. Сергія Паламарчука. У неділю, 11 грудня, ряди Братства "Введення у храм Пресвятої Богородиці" поповнилися 11-ма новими членами. Чин прийняття очолив духівник Братства о. Григорій Комар, а о. Аліпій виголосив слово привітання новоприйнятим членам Братства, в якому допоміг краще зрозуміти, що означає бути братчиком Братства "Введення у храм Пресвятої Богородиці". Другою частиною святкування стала святкова трапеза, яка супроводжувалась концертною програмою. Для підтримання святкового настрою учасники святкувань мали можливість слухати пісні у виконанні семінарійного гурту "Quo Vadis", гуморески у виконанні брата Сергія Мамчура, вірші, прочитані новоприйнятими братчиками і т. д. Ізюминкою святкової Академії стала присутність пана Євгена Сов'яка та Ярослава Шипайла, які всіх зачарували своєю грою на скрипці та піаніно. Голови Братств, Львівського і Дрогобицького, звернулись із своїми словами привітання до братчиків і гостей свята. На завершення святкувань о. Григорій Комар виголосив подячну промову, де мав можливість подякувати всім гостям і братчикам Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці", а також в особливіший спосіб ректору Дрогобицької Духовної Семінарії о. д-ру Мирону Бендику за його служіння. Завершенням його промови стали слова: "Слава Богу за все!" Див. фоторепортаж:
|