... Святкування празника братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< грудня 2011 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Святкування празника братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 12 грудня 2011 17:54

Перенесення ікони Кожного року першу неділю після свята Введення в храм Пресвятої Богородиці семінаристи Дрогобицької Духовної Семінарії, а особливо члени Братства, яке назване в честь цієї події, святкують дуже особливо. Не стало вийнятком і 11 грудня 2011 р. Б., коли у стінах Семінарії відбулось святкування празника Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці". Вже традиційно святкування включали урочистий прийом до братства нових членів: цьогоріч воно поповнилось 11-ма братчиками.

Як вже попередньо зазначалось, почались святкування із реколекційних наук, які протягом тижня проводив духівник Братства о. Григорій Комар. У суботу, 10 грудня, кандидати на вступ до Братства помолились на Личаківському кладовищі у м. Львові на могилі о. Ісидора Дольницького – свого засновника. А ввечері цього ж дня Великою Вечірнею і Утренею розпочалась духовна частина празника. Участь у святкуванні взяли братчики однойменного Братства Львівської Духовної Семінарії Святого Духа спільно зі своїм ректором о. Миколаєм Фрединою та духівником Братства о. Орестом Демком. Хорошою традицією вже стала і присутність на кожному празнику о. Аліпія (студита), який є випускником нашої Семінарії. Радісною для семінарійної спільноти була присутність на святкуванні о. Сергія Паламарчука, який прибув зі Сходу нашої країни, щоб духовно підкріпитись для звершення свого служіння та розділити з братчиками їхню радість.

Після вечері ікону "Введення у храм" було перенесено з каплиці Братства до семінарійного храму. Молитовні чування, без яких не проходить жодне святкування, розпочались Молебнем Братства у семінарійному храмі. Продовженням чувань стала Вервиця із розважаннями, яку провадив о. Сергій Паламарчук. Під час чувань семінаристи мали можливість приступити до святої тайни Сповіді, яку уділяв о. Аліпій. Північну після молитви на вервиці відслужив о. Іван Стебівка, після чого було освячено воду. Рівно опівночі розпочалась Божественна Літургія, яку очолив ректор Духовної Семінарії у Львові о. Миколай Фредина у співслужінні духівників обох Братств, о. Григорія і о. Ореста та о. Сергія Паламарчука.

У неділю, 11 грудня, ряди Братства "Введення у храм Пресвятої Богородиці" поповнилися 11-ма новими членами. Чин прийняття очолив духівник Братства о. Григорій Комар, а о. Аліпій виголосив слово привітання новоприйнятим членам Братства, в якому допоміг краще зрозуміти, що означає бути братчиком Братства "Введення у храм Пресвятої Богородиці".

Другою частиною святкування стала святкова трапеза, яка супроводжувалась концертною програмою. Для підтримання святкового настрою учасники святкувань мали можливість слухати пісні у виконанні семінарійного гурту "Quo Vadis", гуморески у виконанні брата Сергія Мамчура, вірші, прочитані новоприйнятими братчиками і т. д. Ізюминкою святкової Академії стала присутність пана Євгена Сов'яка та Ярослава Шипайла, які всіх зачарували своєю грою на скрипці та піаніно. Голови Братств, Львівського і Дрогобицького, звернулись із своїми словами привітання до братчиків і гостей свята. На завершення святкувань о. Григорій Комар виголосив подячну промову, де мав можливість подякувати всім гостям і братчикам Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці", а також в особливіший спосіб ректору Дрогобицької Духовної Семінарії о. д-ру Мирону Бендику за його служіння. Завершенням його промови стали слова: "Слава Богу за все!"

Див. фоторепортаж: