Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Різдво у м. Краматорську |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 30 January 2012 18:15 | |||
Цьогорічні різдвяні місії брати Юрій Драпак і Тарас Зубко були у Донецько-Харківському екзархаті в селі Криниці на парафії Успення Пресвятої Богородиц, де адміністратором є о. Василь Іванюк. Місії тривали із 4 по 10 січня 2012 року Божог. Сім’я священика гостинно прийняла братів і протягом їхнього перебування із великою привітністю до них ставилась і щедро супроводжувала всі свята. Оскільки о. Василь обслуговує 4 парафії, а це: с. Криниці, м. Краматорськ, с. Яковлівка, с. Расвєт, тому кожного дня брат Тарас із братом Юрієм допомагали у відправі Богослужінь на цих парафіях. Там вони зустрілися із людьми, які є дуже прості, щирі і відкриті. В основному парафії складають люди, котрі були переселені із Західної України. «7 січня спільними силами із родиною отця, організували і поставили Різдвяний вертеп на парафіях. 7 - 8 січня разом з людьми колядували по оселях парафіян у с. Криниці. Вони дуже щиро і з великою вдячністю прийняли цю коляду. На цих зимових святах ми направду відчули теплість сердець цих людей, через яких Бог по особливому діє і показує реальну віру в нашому народі,» – ділилися враженнями семінаристи.
|