Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицький місіонер у селі Тарасівка |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 29 January 2012 20:39 | |||
Цьогорічні Різдвяні свята брат Володимир Улян святкував у с. Тарасівка Скадовського району Херсонської області, що на півдні України. Церква, яка знаходиться у селі, посвячена на честь св. Василія Великого. Ще перед тим, як там постав храм, на цьому місці стояв магазин, який екзарх Одесько-Кримський владика Василь Івасюк викупив для побудови храму, а пізніше о. Микола Тюрдьо, він же і парох с. Тарасівка, розбудовував цей храм, а в 2010 р. напередодні Господнього Воскресіння над цим храмом постав купол. Уже третій рік поспіль брат Володимир свої місії проводить у селі Тарасівка. За три року у житті парафії багато чого змінилося. Ще три роки тому в часі Різдвяних чи Великодніх свят храм був майже порожній, а цього року у храмі було багато людей, які вже не з цікавості, а через віру прийшли на богослужіння. Під час свят брат Володимир мав можливість спілкуватися з людьми, які його вже знають, а також познайомитися з новими людьми парафії. В день Різдва Господнього від ходив з дітьми колядувати «від хати до хати». Кожна дитина говорила різдвяне привітання, а народний одяг справляв на людей приємне враження. На другий день свят брат виголосив проповідь, а по Літургії розповідав людям про Різдвяні свята та їхнє значення у нашому житті, також розповідав людям про звичаї і традиції зимових свят. Після коляди діти обіцяли частіше ходити до церкви. Вони є надією Церкви. Приємно, що паламар Іван, який є учнем сьомого класу виявляє бажання бути студентом семінарії. «Підчас місій я зробив такі висновки: якими б великими не були наші людські зусилля та старання, без молитви і Божої допомоги вони будуть безрезультатними і не принесуть ніякої користі. Тому варто довірити себе у руки Бога і дозволити Йому діяти у нас, а тоді наша праця буде плідною. Я вдячний ректорату семінарії за те, що дає таку можливість здобувати досвід праці з людьми різних регіонів держави,» – висловився після повернення додому брат Володимир Улян.
|