Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Різдвяна коляда на Херсонщині |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 02 February 2012 09:25 | |||
Цьогорічних Різдвяних свят брати Михайло Балко і Євген Вороновський, студенти VI курсу, допомагали у приготуванні і святкуванні на парафіях села Сонячного та Федорівки. Адміністратором парафій призначений отець Богдан Матковський. Парафія у селі Сонячне відзначається своєю довготривалістю. Присутність вірних у період свят була не стабільна. Найбільше було у сам день Різдва ГНІХ. Ця парафія має гарну капличку і все необхідне для храму. У селі Федорівка парафія відносно молода. Будова храму вийшла на наступний рівень. Було завершено із куполом, а зараз є потреба у внутрішньому облаштуванні храму. Вірні дуже радо приходять на богослужіння і помагають у співі і прислуговуванні. Незважаючи на малу кількість парафіян відчувається, що парафії живі. Парафіяни радо запрошували колядувати і самі проявляли ініціативу, щоб допомогти відвідати інші оселі з радісною колядою. Запрошуємо до молитви за розвиток УГКЦ на територіях східної і південної України.
|