РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдвяна коляда на Херсонщині |
Четвер, 02 лютого 2012 09:25 | |||
Цьогорічних Різдвяних свят брати Михайло Балко і Євген Вороновський, студенти VI курсу, допомагали у приготуванні і святкуванні на парафіях села Сонячного та Федорівки. Адміністратором парафій призначений отець Богдан Матковський. Парафія у селі Сонячне відзначається своєю довготривалістю. Присутність вірних у період свят була не стабільна. Найбільше було у сам день Різдва ГНІХ. Ця парафія має гарну капличку і все необхідне для храму. У селі Федорівка парафія відносно молода. Будова храму вийшла на наступний рівень. Було завершено із куполом, а зараз є потреба у внутрішньому облаштуванні храму. Вірні дуже радо приходять на богослужіння і помагають у співі і прислуговуванні. Незважаючи на малу кількість парафіян відчувається, що парафії живі. Парафіяни радо запрошували колядувати і самі проявляли ініціативу, щоб допомогти відвідати інші оселі з радісною колядою. Запрошуємо до молитви за розвиток УГКЦ на територіях східної і південної України.
|