Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицькі семінаристи на Житомирщині |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 11 May 2012 08:01 | |||
Ці Пасхальні канікули були особливами для братів Володимира Богенчука та Андрія Кобільника, адже вони мали велику честь відвідати вірних Нашої Церкви у Київській архиєпархії на парафії Святих Петра й Павла смт. Вакуленчук та Св. Івана Богослова смт. Коровинці (Житомирської обл.)Протягом пасхальних місій брати перебували у родинному колі церковної спільноти і виконували місійне служіння. Прекрасно прийняв Володимира та Андрія парох церкви отець Роман Шкрібинець та парафіяни, які ставилися до них із ласкою, любов'ю та батьківською турботою. Браття робили все можливе, щоб люди радісно відчули Велику Радість Христового Воскресіння і тому освячували час прекрасним посним співом, а пізніше цікавими та веселими гаївками для молоді. І в такий спосіб старалися відповісти на їхню любов своєю турботою і також своєю присутністю. А проявлялося це в такий особливий спосіб, як відвідування храму, спільних молитов і співання Богослужінь, а також були помічниками отцю в його непростому, пастирсько-місійному служінні. Дякують брати Господові Богу, який у своєму Провидінню через семінарійне Братсво, а також через Отця Духівника, запровадив їх в цей мальовничий край. Дякують Отцю і парафії за гостинне прийняття і молитву. А також особливу подяку складаємо жертовному парохові Церкви Успіння Пресвятої Богородиці м. Дрогобича о. Олексію, який за проханням сотрудника о. Григорія Комара, подарував плащаницю для с. Коровинці, яке також обслуговує о. Роман.
|