Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Птахівка співає "Христос воскрес" |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 13 May 2012 07:32 | |||
Цих пасхальних свят студенти Дрогобицької Духовної Семінарії Тарас Плетеня і Святослав Розлуцький мали можливість побувати в с. Птахівка Херсонської обл. Скадовського р-н. Їх місії тривали з 10 по 16 квітня 2012 р. Б. Приймав семінаристів о. Володимир Галатюк, адміністратор парафії Архистратига Михаїла. Із самого початку вони активно включились у підготовку до Пасхи: вели спів, прибирали храм та допомагали прислуговувати. Також допомагали у впорядкуванні подвір’я і території храму. Браття Тарас та Святослав розповідають: «Позитивні враження залишив отець із дружиною. Нас приємно вразила щирість, відкритість, гостинність цих людей. На цих місіях, без сумніву, ми більше пізнали місцевих людей, які живуть щирою вірою та відкритістю. Віримо і знаємо, що нас єднає велика любов у Христі. Висловлюємо щиру подяку ректорату, за таку гарну можливість побувати на південних теренах у Пасхальний час».
|