Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Євпаторія зустріла воскреслого Христа |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 14 May 2012 09:46 | |||
Цього року в часі страсного тижня та Пасхальних свят семінаристи 6-го курсу Андрій Мельничук і Андрій Бунь мали можливість побувати на парафії м. Євпаторії Одесько-Кримського екзархату. За цей брати допомагали місцевому хору у співі під час богослужінь, з благословення отця-пароха голосили проповіді, виконували різного роду фізичну працю. У Велику суботу побували на новоутвореній парафії у м. Чорноморська, де було освячено паски. В день Христового Воскресіння окрім служіння на парафії, відвідали військовослужбовців м. Євпаторії, де поблагословили святкову трапезу та привітали їх з Воскресінням. У понеділок Світлого тижня після Літургії браття вирушили додому, переповнені приємних і незабутніх вражень.
|