Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Мандрівна школа військового капеланства у Дрогобицькій духовній семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 24 September 2016 20:16 | |||
Полковник підготував для семінаристів лекцію на тему "Підготовка священнослужителя до місії в зоні бойових дій". Дану лекцію військовий читає у рамках авторської програми "Мандрівна школа військового капеланства". У своїй доповіді лектор акцентував увагу на підготовці священнослужителя до місії на війні, а також дав зрозуміти, для чого потрібно капеланство. Диякон зазначив, що капелан - це людина з чистого середовища, яка повинна впроваджувати потребуючих до цієї чистоти. Капеланський цикл включає такі компоненти: підготовку до місії; мирну діяльність; діяльність на війні; реабілітацію та духовне лікування; акумуляцію досвіду, обмін та корекцію. Для того, щоб мати хорошу підготовку до місії, потрібно пройти чотири етапи підготовки: інтелектуальний, матеріально-технічний, психологічний та духовний. Лектор зазначив, що військовий капелан завжди має бути поруч, щоб розгорнути серце воїна у вічність, коли той перебуватиме у небезпеці. На кінець, капелан ознайомив семінаристів з літературою, в якій йде мова про пережитки воєнних часів та капеланство. Наголосив, що це буде хорошим уроком для майбутніх капеланів. По завершенні доповіді, від імені всієї семінарії виголосив промову проректор з навчання о. Роман Андрійовський, який подякував полковнику за захоплююче представлення, а також побажав Божої допомоги у здійсненні його мрії, щодо структурованого капеланства. Див.фоторепортаж:
|