Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
У семінарії пройшли великопосні реколекції [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 27 February 2017 16:40 | |||
Наступним кроком оратора було ознайомлення семінаристів з думкою св. Отців, які досягли смиренності через усвідомлення власної немочі, укладаючи своє життя, згідно заповідей Божих. Завершальне слово лектора стосувалося гідності людини, яка противиться гріху. Та, щоб не допустити до власного серця розвитку гріховних думок, потрібно промовляти Ісусову молитву, яка є центром ісихазму. Через промовляння слів „Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене грішного", Божа благодать розширює серце людини, наповнюючи його добрими помислами. По завершенні реколекцій ректор семінарії о. Мирон Бендик висловив щиру подяку о. Володимиру за те, що наблизив братію до Великого посту, розповідаючи про основні аспекти духовного життя, ставлячи за взірець приклади з життя св. Отців. А відтак брати попрямували до семінарійної каплиці, щоб завершити свою духовну мандрівку Ісусовою молитвою. Див.фоторепортаж:
|