Translate into...
Newsletter
- 14/08 О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- 12/08 Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- 11/08 Як сьогодні будувати рідну Хату? Роздуми з митрополитом Андреєм
- 08/08 Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 06/08 Роль УГКЦ у плеканні української культурно-національної ідентичності в ХІХ-ХХ ст.
Електронні книги
Most Read
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій Губик, «Покаяння згідно з твором святого Йоана Золотоустого "Бесіди про покаяння"» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- Максим Дохняк, «Психологічний аспект пастирського супроводу дітей внутрішньо переміщених осіб» (науковий керівник – п. Бісик Мар’яна, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
Зустріч семінаристів зі студентами Нафтогазового коледжу [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 01 November 2017 20:27 | |||
Із уст о. Петра можна було почути змістовну розповідь про народження, юнацькі та студентські роки патріарха Любомира, його пастирський шлях аж до смерті. Капелан охарактеризував його як приклад святості, любові та екуменічної діяльності. Наголосив отець на тому, як важливо бути людиною, і що кожне речення з усіх промов та проповідей блаженнішого стали афоризмами та перлами мудрості. Наприкінці зустрічі за круглим столом зібралися о. Петро, о. Василь Вербіцький та брати-семінаристи. Про діяльність капелана та про виклики цього служіння розповідав о. Петро, заохочуючи до цього семінаристів. Відтак кожен із братів мав можливість розповісти про себе, про свої успіхи у сфері катехитичної діяльності. Завершилась зустріч спільною фотографією. Див.фоторепортаж:
|