... Семінаристи взяли участь у семінарі про медіаграмотність [ФОТО]

< листопада 2019 >

Семінаристи взяли участь у семінарі про медіаграмотність [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 27 листопада 2019 13:34

alt26 листопада 2019 року в актовому залі Дрогобицької духовної семінарії відбувся семінар на тему: «Медіаграмотність семінариста». Семінар провів викладач семінарії п. Тарас Жеплінський, який є випускником ДДС та Університету св. Хреста в Римі. Після молитви о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, представив братам доповідача та розповів про доцільність, актуальність і мету семінару.

п. Тарас Жеплінський чітко сформулював саме поняття медіаграмотності як набору компетентностей, необхідних для активної та усвідомленої участі в житті медійного суспільства. Відтак лектор коротко розповів про принцип медіграмотності, який полягає в тому, що медіа – це посередник, який інформує людину про реальний світ, а водночас формує бачення сприйняття людиною світу. П. Тарас пригадав студентам про правила медіабезпеки, ігнорування яких має негативні наслідки. Наприкінці доповідач спонукав семінаристів проповідувати Євангеліє у мас-медіа, до чого заликав св. папа Іван Павло II. Згодом присутні мали можливість поставити запитання п. Тарасу. Завершальним було слово подяки о. Романа Андрійовського, після чого семінаристи дружнього заспівали лектору «Многаліття».

Див.фоторепортаж: