Translate into...
Newsletter
- 14/08 О. Михайло Зубрицький – літописець бойківського краю
- 12/08 Микола Прунчак, «Етика подружнього життя в Ісламі» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – ліц. Василь Салій)
- 11/08 Як сьогодні будувати рідну Хату? Роздуми з митрополитом Андреєм
- 08/08 Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- 06/08 Роль УГКЦ у плеканні української культурно-національної ідентичності в ХІХ-ХХ ст.
Most Read
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
- Іван Підлубний, «Гріх і покаяння у творі преподобного Івана Ліствичника "Ліствиця"» (науковий керівник – о. д-р. Роман Федько, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Юрій Губик, «Покаяння згідно з твором святого Йоана Золотоустого "Бесіди про покаяння"» (науковий керівник – о. д-р. Мирон Бендик, рецензент – о. д-р Володимир Івасівка)
- Максим Дохняк, «Психологічний аспект пастирського супроводу дітей внутрішньо переміщених осіб» (науковий керівник – п. Бісик Мар’яна, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Чи можна довіряти теоріям еволюції?
«Пам'ятайте про наставників ваших, які звіщали вам слово Боже, і дивлячись уважно на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру» (Євр. 12,7) |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 28 February 2021 10:52 | |||
Заупокійні богослужіння очолили префекти семінарії оо. Роман Копач та Богдан Хом’як. У своїй проповіді о. Роман взорувався на євангельський уривок дня, в якому розповідалося про жертовність бідної вдови, яка вкинула до скарбниці весь свій прожиток, що мала (див. Лк 20, 45 – 21, 4). Префект порівняв жертовність вдови із жертовністю вл. Юліана, який ревно та віддано служив своїй пастві. Наприкінці богослужінь поминальне слово за вл. Юліаном виголосив о. Богдан. Префект коротко пригадав братам життєпис цього великого мужа та його вклад у розвиток нашої Церкви. «Владика Юліан завжди акцентував увагу на важливості молитви у житті християнина, адже сам їй присвячував щодня чимало часу. При зустрічі зі своїми духовними дітьми владика завжди питав: “Синцю, а чи ти молишся?”», - зазначив о. Богдан. Завершилося поминання молитовним піснеспівом «Вічная пам'ять». Боже духів і всякої плоті, Ти смерть подолав, і диявола знищив, і життя світові Твоєму дарував. Сам, Господи, упокой душу усопшого раба твого Архиєрея Юліана у місці світлому, у місці квітучому, у місці спокійному, звідки втекла болізнь, печаль і зітхання. Всяке прогрішення, вчинене ним словом, або ділом, або помислом, як благий і чоловіколюбець Бог прости, бо немає чоловіка, що жив би, а не згрішив; Ти бо один без гріха, правда твоя – правда вовіки, і слово Твоє –істина (молитва з Чину Панахиди). Див.фоторепортаж:
|