... Шестикурсники ознайомились з особливостями душпастирської опіки узалежнених та безхатченків
header-dds1
header-dds2
header-dds3

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

Articles archive

< September 2022 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Visits

 Погода в Україні
 
Шестикурсники ознайомились з особливостями душпастирської опіки узалежнених та безхатченків PDF Print E-mail
Thursday, 08 September 2022 20:21

nazaret 2022Семінаристи 6-го курсу Дрогобицької духовної семінарії продовжили ознайомлення з різними сферами душпастирського служіння у самбірсько-Дрогобицькій Єпархії УГКЦ. У четвер, 8 вересня 2022 р. Б., в рамках курсу «Пастирська практика» завітали до Всецерковного реабілітаційного центру «Назарет». Цей – заклад, де реабілітацію проходять люди, які мають залежність від алкоголю, наркотиків та азартних ігор, знаходиться в лісовій місцевості недалеко від Дрогобича.

Семінаристи мали можливість ознайомитися з історією виникнення та з головними засадами праці «Назарету». Студенти почули від пацієнтів центру власні свідчення про шкідливість та згубну роль різного роду залежностей, які дуже негативно впливають на людину, поступово її руйнуючи. Ознайомившись з функціонуванням реабілітаційного центру «Назарет», шестикурсники переконалися у його ефективності.
Цього ж дня семінаристи відвідали Спільноту взаємодопомоги для безхатченків «Наша хата», яка в основному займається допомогою людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації. Ця організація займається різного роду діяльністю, яка дає можливість матеріально забезпечити спільноту, а саме: сільське господарство, збір та продаж вживаного одягу, реставрація меблів та різного роду дерев’яних виробів. Провідники спільноти представили історію виникнення, життя, побут, діяльність та труднощі, які постають перед нею. Також спільнота працює над своїм розвитком, плануючи розбудувати центр для бездомних інвалідів, які потребують догляду та опіки.

  • Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут: