Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінаристи VI курсу ознайомились з напрямками діяльності благодійного фонду «Карітас СДЄ УГКЦ» |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 13 September 2022 17:44 | |||
Розпочали екскурсію з молитви в каплиці, що розташована в приміщенні «Карітасу». Опісля молитви, браття мали змогу почути історію про зародження цього благодійного фонду, як реалізуються численні благодійні проекти «Карітасу» та про досягнення, які були здійснені. Згодом семінаристи вирушили до медичного центру імені Івана Хрестителя. Працівники центру розповіли про медичну допомогу, яку надають для найбільш вразливих верств населення та внутрішньо-переміщених осіб України внаслідок воєнної агресії Росії, про проведення психологічної допомоги та різного роду медичні дослідження пацієнтів. Семінаристи дізнались, як допомагають ВПО (Внутрішньо-переміщеним особам), зокрема постраждалим у війні, змогли наочно побачити, як проводиться їх реєстрація, та поспілкуватись з волонтерами з Польщі. Також шестикурсники відвідали спільноту «Дивовижні долоні», медійний центр, християнське кафе «Витанія», а також дізнались про проєкт «Протидія торгівлі людьми». На завершення семінаристи побували у центрі видачі гуманітарної допомоги для ВПО, де змогли наочно побачити, яким чином організація «Карітасу» допомагає постраждалим у війні та всім потребуючим.
|