Translate into...
Newsletter
- 12/07 Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових студентів
- 08/07 Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 04/07 Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- 30/06 Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
Most Read
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
Реколекції з нагоди початку навчального року |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 03 September 2023 20:09 | |||
"Кожні реколекції є не стільки моментом ділення досвідом доповідача з аудиторією, скільки ж середовищем слухання Божого Слова. З чужого досвіду ми здебільшого вчимося небагато, тому цей час дарований, аби кожен з нас зблизився з Богом особисто", – сказав о. Василь на ввідній бесіді. Тому основною місією цих днів він назвав злучитися з Христом. Завданням цьогорічних реколекцій було прочитати Євангеліє від Йоана. Кожної науки о. Василь обирав певну частину цього тексту та намагався висвітлити її сенс, застановляючись над ключовими словами чи стихами уривку. Зустрічі традиційно чергувалися із часом, виділеним на особисті духовні розмови з реколектантом, читанням Святого Письма та богослужіннями добового кола. На проповіді під час однієї з Літургій о. Василь, зокрема, сказав: "Дуже важливо розуміти, що описані у Святому Письмі історії є не тільки задокументованими відносинами Бога з Ізраїлем чи Церквою, а є історією кожного з нас, бо Слово Боже тут і зараз стосується саме мене. Драма ж тієї історії полягає в тому, що людина у своїй свободі може відвернутися від Божої пропозиції. Тому задаймо собі питання: як саме ми відповідаємо на щоденні запити Бога до нас?". По завершенню останньої науки о. Мирон Бендик, ректор ДДС, подякувавши за відвідини та духовні настанови, звернувся до реколектанта: "Цими днями ми багато чули про євангелиста Йоана, символом якого є орел. Як орел є птахом, здатним дивитися на сонце і залишатися зрячим, так і цей учень Ісуса є звичайною людиною, та все ж здатною споглядати Сонце – Христа. Він це виразив у своєму Євангелії, а ви, отче Василіє, щось подібне зробили за ці дні для нас. Ви стали для нас своєрідним путівником, за що вам велика дяка". Про початок навчального року більше за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2865-seminariya-rozpochala-novyy-navchalnyy-rik-2024.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|