Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Реколекції з нагоди початку навчального року |
![]() |
![]() |
![]() |
Sunday, 03 September 2023 20:09 | |||
"Кожні реколекції є не стільки моментом ділення досвідом доповідача з аудиторією, скільки ж середовищем слухання Божого Слова. З чужого досвіду ми здебільшого вчимося небагато, тому цей час дарований, аби кожен з нас зблизився з Богом особисто", – сказав о. Василь на ввідній бесіді. Тому основною місією цих днів він назвав злучитися з Христом. Завданням цьогорічних реколекцій було прочитати Євангеліє від Йоана. Кожної науки о. Василь обирав певну частину цього тексту та намагався висвітлити її сенс, застановляючись над ключовими словами чи стихами уривку. Зустрічі традиційно чергувалися із часом, виділеним на особисті духовні розмови з реколектантом, читанням Святого Письма та богослужіннями добового кола. На проповіді під час однієї з Літургій о. Василь, зокрема, сказав: "Дуже важливо розуміти, що описані у Святому Письмі історії є не тільки задокументованими відносинами Бога з Ізраїлем чи Церквою, а є історією кожного з нас, бо Слово Боже тут і зараз стосується саме мене. Драма ж тієї історії полягає в тому, що людина у своїй свободі може відвернутися від Божої пропозиції. Тому задаймо собі питання: як саме ми відповідаємо на щоденні запити Бога до нас?". По завершенню останньої науки о. Мирон Бендик, ректор ДДС, подякувавши за відвідини та духовні настанови, звернувся до реколектанта: "Цими днями ми багато чули про євангелиста Йоана, символом якого є орел. Як орел є птахом, здатним дивитися на сонце і залишатися зрячим, так і цей учень Ісуса є звичайною людиною, та все ж здатною споглядати Сонце – Христа. Він це виразив у своєму Євангелії, а ви, отче Василіє, щось подібне зробили за ці дні для нас. Ви стали для нас своєрідним путівником, за що вам велика дяка". Про початок навчального року більше за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2865-seminariya-rozpochala-novyy-navchalnyy-rik-2024.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|