Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Електронні книги
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Відгуки глядачів про цьогорічний фестиваль «Ad fontes» [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 23 November 2023 20:21 | |||
Пані Леся Процик пише: «Дрогобичани сьогодні мали велике щастя бути учасниками високого духовного дійства! Духовна хорова музика захоплює, заворожує, підносить високо – до небес, до Господа! Щиро дякуємо семінаристам за високий рівень виконання творів, а організаторам – низький уклін!». Ольга Огризло коментує: «Які прекрасні наші семінарійні хори та обдаровані чудовими голосами студенти! Дякую Богові за талановиту українську молодь, а братам-семінаристам – за служіння і за те, що не занедбують свої таланти». А Марія Очич, слухачка з Лондона, вважає, що «такий спів лікує серце і душу». Після завершення концертної програми семінаристи перейшли до семінарійної трапезної, де під час вечері продовжували співати. Деякі відеоролики з цими піснеспівами просочилися в мережу інтернет. Зокрема, станом на 23 листопада понад 165 тис. переглядів та понад 1300 поширень отримало відео з піснею "Ой у лузі червона калина" у виконанні студентів Ужгородської духовної семінарії. Див. https://fb.watch/ox_tZrNHhb/
Також дуже популярним серед глядачів стало відео, у якому дрогобицькі семінаристи виконують вʼязанку популярних пісень. Див. https://fb.watch/ox_qDlbaC6/
Запрошуємо переглянути короткий відеоролик про перебіг фестивалю «Ad fontes»
Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|