Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Вечір гумору до дня св. Миколая у семінарії |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 05 December 2023 23:13 | |||
Вечір гумору відбувся після літургійного спогадування св. Миколая на Великій Вечірні з Литією. Богослужіння очолював о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, у співслужінні з о. Богданом Хом'яком, префектом ДДС. Опісля на виставі були присутні вл. Григорій Комар, єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії, провід ДДС на чолі з ректором о. Мироном Бендиком та викладацький склад. На завершення о. Мирон сказав: "Ми спогадуємо цього святого вже більше, ніж тисячу років. Це показує, зокрема, наскільки великою є сила добра у нашому світі. Тому бажаю нам, аби наступне свято Миколая ми зустріли не тільки із радістю, а й з миром у нашій країні". Відтак кожен семінарист отримав подарунки від св. Миколая та благословення, уділене вл. Григорієм. Про минулорічний виступ-пародію за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2790-u-seminariyi-proyshla-humorystychna-vystava-z-nahody-svyata-mykolaya-2022.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|