РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Вечір гумору до дня св. Миколая у семінарії |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 05 грудня 2023 23:13 | |||
Вечір гумору відбувся після літургійного спогадування св. Миколая на Великій Вечірні з Литією. Богослужіння очолював о. Роман Андрійовський, проректор з навчання, у співслужінні з о. Богданом Хом'яком, префектом ДДС. Опісля на виставі були присутні вл. Григорій Комар, єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії, провід ДДС на чолі з ректором о. Мироном Бендиком та викладацький склад. На завершення о. Мирон сказав: "Ми спогадуємо цього святого вже більше, ніж тисячу років. Це показує, зокрема, наскільки великою є сила добра у нашому світі. Тому бажаю нам, аби наступне свято Миколая ми зустріли не тільки із радістю, а й з миром у нашій країні". Відтак кожен семінарист отримав подарунки від св. Миколая та благословення, уділене вл. Григорієм. Про минулорічний виступ-пародію за посиланням: http://dds.edu.ua/ua/news/2790-u-seminariyi-proyshla-humorystychna-vystava-z-nahody-svyata-mykolaya-2022.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|