Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місія здійсненна в Кривому Розі [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 22 May 2019 17:02 | |||
Упродовж Пасхальних місій брати допомагали супроводжувати співом богослужіння та готували храм та церковне подвір’я до світлого празника Воскресіння Христового. У Великий Четвер брати мали змогу взяти участь у заході «Великдень разом», в якому студенти УКУ показали майстер-клас по розмальовуванню писанок. Цього дня була відслужена Страсна Утреня, а у Велику п’ятницю – Вечірня з винесенням плащаниці. У Велику суботу ввечері відбулося Надгробне. У неділю, на саме свято Воскресіння Христового, о 4:00 розпочались святкові Пасхальні богослужіння з Пасхальної Утрені, а завершились Божественною Літургією св. Йоана Золотоустого. По закінченні богослужінь о. Іван здійснив освячення пасок. У Світлий понеділок брати разом із отцем провели гаївки. Брати перейняли чудовий досвід душпастирювання та адміністрування на парафії, яким з радістю поділився о. Іван. Греко-католики, які живуть у Кривому Розі, вразили братів своїми позитивними рисами – гостинністю, щирістю, доброзичливістю, відкритістю та молитовністю. Брати висловлюють щиру вдячність Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці», його духівнику владиці Григорію (Комару) та ректорату семінарії за сприяння в місійній поїздці. Див.фоторепортаж:
|