Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Різдвяні місії у м. Донецьку |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 30 January 2012 17:26 | |||
Цьогорічних різдвяних вакацій наш семінарист 5 курсу Андрій Марчук мав можливість побувати на сході України, в серці важкої промисловості та шахт - місті Донецьку. Ця територія вважається місійною ділянкою нашої Церкви. Відтак з 7 по 20 січня 2012 року Божого кожного дня в катедральному храмі Донецько–Харківського екзархату Покрову Пресвятої Богородиці відбувалися святкові богослужіння, на яких збиралися багато людей.
Слід зауважити, що в Донецьку люди потребують надзвичайного духовного проводу, оскільки радянська влада по-особливому переслідувала віруючих християн. Концтабори, тюрми, намагання поширити атеїзм – це ті чинники, які намагалися знищити духовну традицію нашої церкви. Сьогодні над відродженням духовності в Донецьку невтомно працюють духовні отці: настоятель храму о. митрофорний протоієрей Василь Пантелюк, канцлер Донецько-Харківського екзархату та о. Роман Вовк, економ екзархату. В часі Різдвяних свят в храмі побувало багато гостей з різних куточків України. На запрошення донецької просвіти до міста шахтарів завітав вертеп з м. Тернополя, де чудовою колядою і гарною сценкою привітали всіх донеччан з Різдвом Христовим. Сповнений враженнями та духовним трепетом брат Андрій ділиться, що чудово провів час, дякує Господу Богові та ректорату Семінарії за надання матеріальної допомоги, яка посприяла щоби наші семінаристи мали змогу побувати в різних куточках нашої країни.
|