РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Триває навчання у Малій Семінарії |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 06 листопада 2010 14:31 | |||
![]() В основному у Дрогобицькій Малій Семінарії навчаються юнаки з терен Самбірсько-Дрогобицької єпархії, хоча є й такі, що належать до інших єпархій. Викладають у Малій Семінарії семінаристи 4-6 курсів Великої Семінарії. Навчання відбувається щоп’ятниці, з 15.30 до 18.00, у приміщенні Дрогобицької Духовної Семінарії. Малі семінаристи вивчають біблійні, літургійні й історичні предмети. Лекції передбачають як теоретичні, так і практичні заняття. Є нагода навчитися співати апостола, а також взнати найважливіші елементи уставу та церковного співу. Метою Малої семінарії, що діє при Дрогобицькій Духовній семінарії (детальніше див. тут), є підготувати і сприяти виявленню, зародженню і розвитку покликань до священичого служіння в юнаків, котрі ще навчаються в ЗОШ (зазвичай, починаючи з 7 класу). Водночас, навики, здобуті у Малій Семінарії, пригодяться кожній молодій людині, навіть якщо вона у майбутньому і не планує вступати до Великої Семінарії. Дрогобицька Мала Семінарія завжди рада посприяти молодому юнаку краще пізнати Христову Благовість, допомогти зробити правильний вибір у житті та бути свідомим і практикуючим християнином. Богдан Хом’як, семінарист 5 курсу (відповідальний за Малу Семінарію)
|