РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдво Христове на Донеччині |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 02 лютого 2015 15:16 | |||
Брат мав чудову нагоду допомогти отцеві в нелегкій місійній праці. День починався о 06:00 ранку з ранішньої молитви (Утрені). Опісля брат Юрій з о. Василем відвідували довірені отцеві парохії. Братчик прислужився співом, прислугою в святилищі ,а також, після закінчення всіх богослужінь, ходив із парохіянами по їхніх оселях із колядою, несучи радісну вістку Різдва ГНІХ. Відвідували військових. Закінчувався день вечірнею. Також, в міру можливостей, брат Юрій допомагав у приготуванні святкової вечері. Брат складає щиру подяку ректорату семінарії та духівнику братства Введення в храм Пресвятої Богородиці кир Григорію(Комару) за надану можливість вже вкотре відвідувати Донеччину.
|