РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицький місіонер у місті Токмак |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 16 лютого 2018 08:03 | |||
15 січня 2018 р. Б. семінарист нашої семінарії бр. Миколай М. Германович вирушив у місто Токмак, Запорізької області, на Йорданські місії до отця Тараса Буричка, випускника ДДС, який вже чотири роки невтомно служить Богу та людям у Донецькому екзархаті. Брат Миколай являється рідним братом їмості Ірини – дружини отця Тараса, тому під час чаювання відбулась дійсно тепла родинна зустріч. Перебуваючи на Сході України семінарист старався бути задіяним у різних служіннях. Супроводжував своїм співом богослужіння, зокрема Царські Часи, Вечірню з Літургією Василія Великого, Божественну Літургію на світле свято Богоявлення, освячення води. Сумна подія відбулась 18 січня - отець Тарас з семінаристом мали похорон літньої жінки, яка з волі Божої відійшла у вічність. Але гарною подією стало те, що в часі Служби Божої на сам день Богоявлення 19 січня на двох християн у світі стало більше – Святе Таїнство Хрещення прийняли 21-річний Олексій-Теодор та немовля Марія-Катерина. 19-20 січня отець Тарас разом із братом Миколаєм відвідували парафіян та окроплювали їх домівки Йорданською водою. 22 січня брат Миколай втомлений, але щасливий повернувся додому. Семінарист висловлює щиру подяку отцю Тарасу та його сім'ї за гарну зустріч та чудовий приклад жертовного місійного служіння. Також подяка звучить ректорату ДДС та духівнику Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» владиці Григорію (Комару) за благословення на цю поїздку та її реалізацію.
|