РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місійна діяльність братів у смт. Іванівка [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 15 лютого 2018 14:46 | |||
Відтак брати вирушили до храму на Велику Царські Часи, після яких бр. Юрій залишився в храмі з місцевими парафіянами для його прикрашення і приготування до світлого празника Різдва Христового, а бр. Іван вирушив з о. Юрієм в сусіднє село на похорон. Ввечері брати і о. Юрій зустрілися на спільній вечері в п. Людмили. Під час трапези о. Юрій ділився досвідом розповідаючи, як йому 10 років тому з Божою допомогою вдалося започаткувати на цих теренах громаду УГКЦ. На початку отець служив в одному з помешкань парафіян, а відтак згодом була побудована невелика каплиця, у якій він служить по сьогоднішній день. Отець планує розпочати будівництво більшої церкви, бо з кожним місяцем збільшується кількість парафіян. У сім'ї о. Юрія є семеро дітей, троє з яких взяті із дитячого будинку. 6 січня, зранку, брати вирушили до храму, де о 9.00 відбулась Літургія св. Йоана Золотоустого. По обіді відбулося Велике Повечір'я з Литією. Опісля брати заспівали декілька колядок для місцевих парафіян. Ввечері, при появі першої зірки на небі, о. Юрій прибув із своєю сім'єю до домівки п. Людмили, щоб святкувати народження маленького Ісуса. Під час Святої Вечері отець розділив спільну просфору з медом між усіма присутніми. Під час вечері усі присутні колядували і один одного вітали із великим святом Різдва Христового привітанням: "Христос Рождається", відповідаючи "Славімо Його!". Наступного дня відбулася Різдвяна Утреня і Святкова Літургія. По завершенні богослужінь наймолодші парафіяни підготували захоплюючий вертеп, чітко відтворивши подію, яка відбулася у містечку Вифлеєм. У свято Собору Пресвятої Богородиці і обручника Йосифа брати і діти на чолі з отцем вирушили колядувати до домівок місцевих парафіян смт. Іванівки і с. Конопляне. 9 січня, після Божественної Літургії, брати подякували о. Юрію, їмості Орисі та п. Людмилі за теплий прийом та гарно проведений час. А відтак вирушили в далеку дорогу до своїх домівок, щоб і там привітати своїх рідних з радісною новиною Різдва Христового. Брати складають щиру подяку духівнику Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" та управі Братства за надану можливість здійснити поїздку на місійні терени, щоб послужити для церкви. Див.фоторепортаж:
|