header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< квітня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21
23 24 25 26 27 28 29
30            

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Святкування Воскресіння Христового в Луцькому екзархаті [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Неділя, 22 квітня 2018 10:54

altЦього року брати 2-го курсу Соболь Юрій та Володимир Мисів в часі Пасхальних свят відвідали парафії УГКЦ Луцького екзархату - у смт. Стара Вижівка та м. Любомль Волинської області, де служить випускник Дрогобицької духовної семінарії о. Володимир Улян. У середу Страсного тижня семінаристи вирушили в дорогу. Ввечері вони прибули до смт. Стара Вижівка, що є районним центром. Тут їх зустрів о. Володимир, який гостинно прийняв братів у своїй домівці.

За вечерею отець розповів про своє парафіяльне служіння та заохотив братів до місійного служіння на Волинській землі. Починаючи з наступного дня, брати щоденно супроводжували співом богослужіння. Крім цього, семінаристи були залучені до робіт біля храму. Згодом брати відвідали ще одну парафію, яка знаходиться в м. Любомлі на відстані 60 км від смт. Стара Вижівка.

У неділю Пасхальне Богослужіння розпочалося опівночі у смт. Стара Вижівка, а вже зранку браття молилися з вірними Любомльської парафії. Удень отець і брати з пасхальною радістю відвідували домівки парафіян, які їх гостинно приймали.

У Світлий Понеділок брати Юрій і Володимир допомагали о. Володимиру готуватися до храмового празника Благовіщення Пресвятої Богородиці у смт. Стара Вижівка. Цього року свято Благовіщення випало на Велику суботу, а тому було прийняте рішення перенести святкування храмового свята на Світлий понеділок. Архиєрейську Божественну Літургію очолив правлячий луцький екзарх владика Йосафат (Говера). На урочистість також прибули отці з інших парафій Луцького екзархату.

На завершення святкувань владика Йосафат уділив спільноті вірних пастирське благословення та здійснив Чин малого освячення води, після чого усі присутні мали нагоду почастуватися та поспілкуватися за святковим столом. Наступного дня, у Світлий Вівторок, брати, сповнені приємних вражень, вирушили до своїх домівок.

Брати висловлюють подяку владиці Григорію (Комару), Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» за надану можливість відвідати місійні терени, а також отцю Володимиру Уляну, який прийняв гостинно семінаристів до своєї домівки, і всім парафіянам за спільні молитви, що були піднесені до Господа.

Див.фоторепортаж: