... «Свято над святами» на Херсонщині [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< квітня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 26 27 28 29
30            

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
«Свято над святами» на Херсонщині [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 25 квітня 2018 17:40

altЦьогорічні Великодні свята брати-семінаристи Богдан Петеш (5 курс) і Володимир Тухлян (5 курс) провели у селі Чорнобаївка Херсонської області, яка є частиною Одеського екзархату УГКЦ. На парафіях Різдва Христового в Чорнобаївці та Благовіщення Пресвятої Богородиці в Музиківці вже довший час душпастирює отець Богдан Демидась, який є вихідцем із Тернопільщини. Впродовж цього благодатного часу брати брали активну участь у прикрашенні храму до величного свята Христового Воскресіння, а також проявляли ентузіазм у тих справах, які доручав отець: допомагали йому в господарській діяльності, прибирали навколишню територію біля двох храмів та своїм співом супроводжували Пасхальні богослужіння, даруючи радість парафіянам.

Дуже цікавий досвід брати отримали, коли розмовляли з парафіянами, яких дуже цікавило розпорядок та життя в семінарії. Під час тієї розмови брати почерпнули глибокий досвід життєвої мудрості. Більше цього, семінаристи спостерігали, як ревно та щиро заносять до Бога свої молитви ті, які живуть далеко за межами Галичини. Однак навіть ці життєві перипетії не можуть стерти з пам’яті батьківської віри. Такі зустрічі неабияк зворушують серця юних семінаристів ревніше навчатись та молитись в стінах семінарії, щоб стати добрими Христовими священиками та послужити тим людям, які цього потребують.

Брати висловлюють щиру подяку отцю Богдану та його дружині Оксані за теплий і щирий прийом, адже могли протягом того часу бачити приклад гармонійного служіння одруженого священика на місійних теренах, який, зворушуючи серця вірних парафіян, є добрим батьком для своєї родини. Семінаристи вдячні ректорату семінарії та владиці Григорію (Комару) за прекрасну можливість послужити на місійних теренах.

Див.фоторепортаж: