РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Семінаристи святкували Воскресіння в Іванівці [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 17 травня 2019 21:11 | |||
Брати вирушили на місії в Страсну середу зі Львова. У Велику п’ятницю були відслужені Царські Часи і Велика вечірня з виставленням Плащаниці. Увечері з ініціативи отця Михайла Кошуби парафіяни переглядали фільм «Страсті Христові», відомого американського режисера Мела Гібсона, а опісля помолилися Єрусалимську Утреню. У Велику суботу зранку була відслужена Вечірня з Літургією святого Василія Великого, після якої брати разом з настоятелем громади підготували храм і все необхідне для урочистого богослужіння. Наступного дня, у неділю Пасхи, святкове богослужіння розпочалися о 5:00, після чого відбулося освячення великодніх кошиків. Того ж дня брати розділили радість Воскресіння Христового з о. Михайлом та його сім’єю за святковою трапезою. Упродовж часу свого перебування на місіях брати мали нагоду гарно провести час, поспілкуватися з вірними парафії, дізнатися про те, як діє та живе місцева громада. Брати висловлюють щиру вдячність Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та його духівнику владиці Григорію (Комару) за сприяння в місійній поїздці. Див.фоторепортаж:
|