РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Урочисте «Христос воскрес!» залунало в Молдові [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 16 травня 2019 14:43 | |||
Прибувши, брати вирушили на Літургію Предшеосвячених дарів, яка відбулася у духовно-просвітницькому центрі імені Митрополита Андрея Шептицького. Брати прикрасили своїм співомбогослужіння, проповідували, брали активну участь у прибиранні римо-католицької Катедри Божого Провидіння та центру імені Митрополита Шептицького. Також семінаристи провадили Хресну дорогу та спорудили гріб Господній. Отець Роман ознайомив братів зі своїм служінням та провів екскурсію святинями Кишенева. Брати Олег та Володимир разом з отцем-настоятелем відвідали посольство України, де зустрілися з керівником Консульського Відділу Посольства України в Молдові п. Михайлом Харишином, передали привітання всім працівникам Посольства та заспівали «Христос Воскрес!». Після Божественної Літургії на свято Воскресіння ГНІХ до громади зі словами привітання звернувся Кишинівський єпископ РКЦ владика Антоній Коша. О. Роман Поправка та семінаристи висловили слова подякита разом з парафіянами прославляли Господа воскресними піснями. Брати висловлюють щиру вдячність о. Роману за теплий і батьківський прийом, а Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та його духівнику владиці Григорію (Комару)за можливість відвідати місійні терени. Див.фоторепортаж: ÂÂ
|