... Різдвяні місії у м. Євпаторія
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< січня 2010 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Різдвяні місії у м. Євпаторія PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 22 січня 2010 23:00

Цьогорічних різдвяних канікул наші семінаристи знову мали можливість побувати на півдні і сході України, які вважаються місійними територіями нашої Церкви. Ця можливість унікальна, бо має тільки корисні і позитивні моменти. Серед них найважливішим є служіння і допомога там, де вона особливо потрібна. Це доповнюється ще й збагаченням досвіду і приємними спогадами.
Про парафію Покрову Пресвятої Богородиці у м. Євпаторія говорять як про місійну, але для нас, які мали можливість там послужити, вона є дуже близькою, хоч цьогорічний візит туди тільки другий.

Звичайно, найбільшу частину нашого служіння займав богослужбовий спів, крім того катехизи, в яких ділилися власним пережиттям таїнства Божого воплочення. Дуже важливим є спілкування з парафіянами. Особливим заходом цих місій був невеличкий концерт колядок разом з парафіянами, який організувався майже спонтанно, проте дав силу позитивних вражень.
Висловлюючи свої враження про гостинність, прихильність і доброту тамтешніх людей, неможливо не зазначити їх благоговійне плекання наших традицій. Маю на увазі вертеп, організований однією сім’єю і представлений перед громадою.
На останок хочу поділитися радістю від того, що міг чимось прислужитися Богу і людям. Собі і братам бажаю, щоб наступна місія була  з ще більшим запалом і відповідно з ще кращою підготовкою на славу Божу.

Див. фоторепортаж


Ростислав Приріз
Андрій Мельничук