РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдвяна коляда у Кременчуці |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 31 січня 2011 16:37 | |||
Адміністратором парафії є о. Роман Атаман, який здійснює там своє служіння вже третій рік. Уродженець м. Калуш у 2002 р. він закінчив Івано-Франківську Духовну Семінарію, а з 2003-го року служить на Сході України. Браття Андрій і Тарас так розповідають про свої враження від поїздки: «У розмовах з тими, хто приймав колядників, було відчутно неприховану радість, адже більшість з них ніколи не чули колядок. Парафіяни особливо дякували нам за те, що ми розділили з ними Різдвяну радість і принесли в їхні домівки давно забуту коляду. А о. Роман просив нас передати щиру подяку ректорату, братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та, зокрема, о.духівнику Григорію Комару за пожертвувані для парафії священичі ризи. Зі свого боку ми теж дякуємо ректорату та Управі Братства за надану можливість побувати на місійних теренах нашої Церкви».
|