РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Дрогобицькі семінаристи колядують на Запорізьких землях |
Понеділок, 30 січня 2012 17:51 | |||
Брати Тарас Буричко (5 курс) та Роман Лупак (2 курс) взявши участь у місійній діяльності, відвідали село Орлово (храм Різдва Івана Хрестителя). Цю парафію складають люди виселені з Закарпатської області 1998 через повінь. На парафії служить о. Олександр, а допомагав о. Сергій Паламарчук, випускник ДДС. Браття на цій парафії були вперше. Молодь на парафії підготувала Різдвяні вітання, в яких вони активно взяли участь. І вже після Різдвяних богослужінь ці привітання колядою пролунали у дерев’яному храмі, а ввечері (традиційно, другий рік поспіль) у домівках людей. На свято Собору Пресвятої Богородиці семінаристи колядували в с. Снігурівка. Отці та молодь вітали людей з цими великими, веселими і радісними святами. Тут такі вітання були вперше. Адже виселені ще 1952 року люди не мали священика і храму. Люди зустрічали зі сльозами на очах. Велику подяку складають нашому ректорату, який піклується і заохочує братів до служіння нашим парафіянам, де є на це велика потреба. Дякують також Братству «Ведення в храм Пресвятої Богородиці», яке організовує місійні поїздки. Це допомагає семінаристам здобувати практичні навики священичого служіння.
|