РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдвяні місії у місті шахтарів |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 31 січня 2012 18:00 | |||
Брати V курсу Іван Талайло та Іван Турчин протягом різдвяних свят перебували з колядою в Донецько-Харківському екзархаті в о. прот. Михайла Заверчука. Отець Михайло є адміністратором двох храмів: Миколая Чудотворця та Цариці Вервиці, які знаходяться у місті Донецьку. Завдяки спільним старанням отця та парафіян добігає до завершення будівництво храму Миколая Чудотворця. Протягом Різдвяних свят брати брали активну участь у житті парафії. Найцікавішим був Різдвяний вертеп, який організувала сестра Катерина (родом із Словаччини) при допомозі парафіяльної молоді. Різдвяний вертеп викликав велике захоплення у місцевих мешканців. Разом з вертепом семінаристи також їздили колядувати у військову частину, де є капеланом отець Михайло. Протягом всіх свят відвідували всіх бажаючих, через що були фізично змучені, але відчували радість від проповіді. З Різдвяних місій повернулися духовно піднесені та радісно приступили до нового навчального семестру.
|