РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдвяні місіонери у м.Зугрес |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 31 січня 2012 09:04 | |||
Цьогорічних Різдвяних свят семінаристи Ігор Марчишин та Андрій Кобільник мали велику честь відвідати вірних Нашої Церкви у Донецько-Харківському екзархаті на парафії Різдва Христового у місті Зугрес. Місії тривали з 2 по 10 січня.
Протягом цих місійних вакацій наші семінаристи перебували у родинному колі церковної спільноти м. Зугрес де виконували місійне служіння. Прекрасно прийняв місіонерів парох церкви Різдва Христового отець Ігор Опацький та парафіяни, які ставилися до братів із ласкою і батьківською турботою. Семінаристи у своїх спогадах пригадують, що робили все можливе, щоб люди відчули Велику Радість Христового Народження і тому присвячували час різдвяними колядками, В такий спосіб брати старалися відповісти на любов, та гостинність своєю турботою і своєю присутністю. Проявлялося це в особливий спосіб, співанню Богослужінь, де братчики стали помічниками Отцю в його непростому пастирському служінні. Брати дякують Господові Богу, який у своєму провидінню через семінарійне Братство, а також через Отця Духівника, Григорія Комара запровадив їх в цей мальовничий край. Місіонери дякуємо Отцю і парафії за гостинне прийняття і молитву, особливу подяку брати складають жертовній парафіянці пані Галині.
|