РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Великодні місії на Полтавщині |
![]() |
![]() |
![]() |
Середа, 02 травня 2012 15:47 | |||
![]() З Божого благословення та за сприяння ректорату семінарії цьогорічні пасхальні місії семінаристи 3-го курсу Денис Богатко та Андрій Лінинський, провели на Полтавщині, у смт. Білики, де душпастирське служіння у місцевій греко-католицькій громаді виконує о. Роман Валявка. Впродовж семи днів брати допомагали отцю у виконанні різних треб, у страсних і великодніх богослужіннях. Крім цього відвідали другу парохію отця у с. Пригарівка. Семінаристи відвідали парафії інших священників, які душпастирюють на цих теренах. Повернувшись, браття Денис та Андрій ділились своїми враженнями про м. Полтаву, де вони серед іншого побували у музеях І. Котляревського та Полтавської битви. Ще відвідали храми інших конфесій. Підсумовуючи цю місійну поїздкуб наші семінаристи зазначають, що впродовж цих днів пізнали і відкрили для себе багато нового і цікавого. Збагатилися не тільки духовно, але і інтелектуально. Розділили пасхальну радість з вірними цих парафій. Молоді місіонери підкреслюють, що місія нашої Церкви є надзвичайно важливою на цих теренах, і потребує багато добрих душпастирів, які б своєю ревною працею, після багатьох років духовної руїни, привернули людей до Бога. Брати висловлюють подяку Ректорату за надану можливість побувати на цих місіях.
|