РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Електронні книги
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Птахівка вітає семінаристів із Дрогобича |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 06 лютого 2012 17:29 | |||
Цьогоріч брати Микола Мисів разом із Тарасом Плетеньою проводили свою місійну діяльність с. Птахівка, що на Херсонщині. Цьогорічні місії були сповнені різдвяною молитовною атмосферою, яка базувалася на прославі новонародженого Христа в колядках разом із парафіянами цього храму. Через фінансові труднощі парафія потребує жертводавців. Але варто зауважити, що в тій малій спільноті відчувається велике родинне тепло і брати відчували себе невід’ємною частиною цієї невеликої, але дружньої родини у Христі. Також не обійшлось там і без театральних дій, які яскраво відобразили у вертепі народження Спаса нашого Ісуса Христа, у р-н. центрі м. Скадовськ. Організатором свята була дружина о. Володимира Наталія. Загалом братам хотілося б поговорити про людину, котра попри всі випробування не побоялася залишити все і йти за Христом, служачи в цьому селі для цієї маленької парафії. Його пастирську діяльність можна прирівняти до бджілки, котра безперервно трудиться для блага парохії і парохіян. Тому з нетерпінням чекають наступних Пасхальних місії, щоб знову повернутись у цю не велику, але дружню і повну любові родину у Христі.
|