РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Пасхальні місії на Донеччині у смт. Новодонецьк |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 08 травня 2012 14:52 | |||
Цього року Ковалів Юрій, студент ΙΙ курсу, з 11.04.12 по 18.04.12 провів свої Пасхальні місії в смт. Новодонецьк, що на Донеччині, при парафії Преображення Господнього, парохом якої є о. Володимир Кузик, випускник Івано-Франківської семінарії
. Цьогорічні місії брату дуже сподобались і відклали в його пам'яті багато позитивних вражень, а, насамперед, наполеглива праця о. Володимира подала брату приклад справжнього служіння Богу і людям. Брат Юрій був вражений великою кількістю парафіян, які відвідували богослужіння страсного тижня, їх близько 30, а на сам празник Воскресіння Христового прийшло близько 400 осіб, що здивувало і самого отця, бо такої великої кількості осіб ще не було (минулого року пасхальні богослужіння відвідало близько 300 осіб), а це справді виявляє велику працю отця на Богом даній йому парафії.
Хоче брат висловити подяку ректорату і братству “ Введення в храм Пресвятої Богородиці” за сприяння у цих пасхальних місіях братам, які відвідали терени нашої Церкви на Сході України.
|