РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи привітали із Днем Матері найрідніших їм людей [оновлено, ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 13 травня 2012 18:44 | |||
День матері – це свято, про яке всі знають і з великою радістю святкують. В цей день кожна дитина з найтеплішими словами привітання і подяки звертається до своєї неньки, щоб подякувати їй за дар життя та материнську любов. Напередодні цього дня у суботу, 12 травня 2012 р. Б., семінаристи підготували святковий концерт з нагоди дня Матері. Своєю творчістю та артистичністю вони порадували своїх батьків та рідних, які відвідали семінарійні стіни. Коли актовий зал наповнився гостями – рідними та близькими семінаристів – тоді й розпочалось святкування Дня Матері у Дрогобицькій Духовній Семінарії. Під час виступу матері раділи з артистичності своїх синів, яких бачили на сцені. А семінаристи в свою чергу своїм виступом вітали матерів із їхнім днем. Після завершення концерту кожен семінарист привітав свою маму особисто, подарувавши їй квіти. Після цього усі присутні, як люблячі діти, виявляючи подяку і любов, взяли участь у молитві до Пресвятої Богородиці, нашої небесної Матері. Молебень очолив о. Мирон Бендик, ректор семінарії, він же на завершення і сказав подячне і привітальне слово усім матерям. Див. фоторепортаж:
|