РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Екзарх Донецько-Харківський завітав у Дрогобицьку Духовну Семінарію |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 07 травня 2012 10:00 | |||
У суботу, 4 травня 2012 р. Б., Дрогобицькe Духовнe Семінарію відвідав особливий гість – екзарх Донецько-Харківський владика Степан (Меньок). Владика Степан не вперше у нашій семінарії, тому він вже не почувався чужим у семінарійній спільноті. На зустрічі із семінаристами владика Степан представив сучасний стан УГКЦ на сході України, а також заохотив семінаристів до духовної служби вірним нашої Церкви на цих теренах. Владика у своїй промові висловив великі сподівання на випускників Дрогобицької Духовної Семінарії, заявивши, що був би дуже радий бачити їх серед священиків свого екзархату. З представлення сучасного стану УГКЦ на східних теренах України стає зрозумілим, що наша Церква там розвивається. Для прикладу владика Степан навів цифри: кілька років тому, коли він прийшов служити до Донецько-Харківського екзархату, кількість священиків налічувала 16 осіб, зараз же їх 54. На завершення ректор Семінарії о. д-р Мирон Бендик подякував владиці Степану за його візит у стіни Дрогобицької Духовної Семінарії.
|