РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи ближче ознайомились із постаттю блаженного Василя Величковського |
Вівторок, 15 травня 2012 16:02 | |||
14 травня 2012 р. Б. у актовому залі Дрогобицької Духовної Семінарії відбулася конференція, присвячена особі блаженного Василя Величковського. Конференцію проводила працівник музею ім. Василя Величковського у м. Вінніпег (Канада) п. Ксенія. Після завершення конференції семінаристи отримали реліквії бл. Василя Величковського та олійку, освячену мощами блаженного. Пані Ксенія представила презентацію, у якій йшлося про мученицький шлях блаженного. Завдяки цій конференції семінаристи мали змогу ближче ознайомитись із постаттю блаженного Василя Величковського. Вона дуже просила поширювати добру славу про бл. Василія на своїх парафіях, щоб люди також знали і просили заступництва у свого блаженного. На завершення о. Роман Андрійовський висловив подяку за надзвичайно цікаву конференцію та побажав п. Ксенії і надалі продовжувати розпочату справу.
|