... Мощі св. Климента, Папи Римського, у семінарії

< травня 2012 >

Мощі св. Климента, Папи Римського, у семінарії PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 16 травня 2012 16:44

о. Роман Андрійовський торжественно вносить мощі священомученика Климента до семінарійного храму

У понеділок, 14 травня 2012 р. Б. у Дрогобицьку Духовну Семінарію прибули з Риму мощі св. священомученика Климента, Папи Римського, який був замучений у ІІ ст. на території сучасної України, в Криму. Мощі торжественно зустріли отці-духівники та віце-ректор з навчальної частини о. Роман Андрійовський спільно із семінаристами; під спів величань їх було занесено до семінарійного храму та покладено на тетраподі для почитання.

Мощі святого Климента перебували у каплиці ДДС рівно одну добу. З цієї нагоди вночі з понеділка на вівторок семінаристи мали змогу побути на нічних чуваннях. У вівторок протягом цілого дня двері семінарійного храму були відчинені, щоб миряни мали змогу помолитись та поклонитись мощам св. Климента – символа християнської єдності. У вівторок о 18.00 було відслужено Акафіст до святого Климента, після чого віце-ректор семінарії о. Григорій Комар промовив слово, у якому підкреслив важливість події, яка сталась, мовлячи: «Наша скромна обитель приймає Вселенського Архиєрея…» Після цього було відслужено Молебень до Богоматері, і тоді мощі св. Климента помандрували до своєї другої батьківщини – до Криму, де спочинуть в одному з греко-католицьких храмів.