... Візитом папського нунція розпочався навчальний рік у семінарії
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2020-2026 
навчальні роки

Фотогалерея

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< вересня 2012 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Візитом папського нунція розпочався навчальний рік у семінарії PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 03 вересня 2012 19:35

1 вересня 2012 р. Б. у катедральному соборі Пресвятої Трійці відслужилась Архиєрейська Літургія, яка стала початком нового 2012-2013 навчального року. На запрошення преосвященного владики Ярослава (Приріза) Самбірську-Єпархію УГКЦ і, зокрема, стіни Дрогобицької Духовної Семінарії відвідав особливий гість - високопреосвященний владика-нунцій Томас Едвард (Галікссон),який символізує собою присутність Святішого Отця папи Бенедикта XVI на нашій українській землі. Семінарійний хор "Оранта" співом супроводжував це Богослуження.

В суботу о 10.00 у храмі Пресвятої Трійці розпочалась Божественна Літургія, яку очолив правлячий єпарх Самбірсько-Дрогобицький преосвященний владика Ярослав (Приріз) у співслужінні папського нунція Томаса Едварда. Участь у Літургії також взяли кілька десятків священнослужителів Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Молилися на цій Літургії і керівники  навчальних закладів м. Дрогобича спільно із викладами та студентами, а також учні та вчителі дрогобицьких шкіл. У своїй проповіді преосвященний владика Ярослав нагадав вчителям та викладачам навчальних закладів про великий дар учителя і підкреслив його вартість. Після святкової Літургії зі словами привітання на рідній для нас українській мові до усіх присутніх, а, особиливо, до семінаристів, звернувся і папський посланець владика Томас Едвард. 
По завершенні Божественної Літургії сталося те, що із великим нетерпінням чекали семінаристи 2-го курсу ДДС. Прочитавши молитву на освячення підрясника, владика Ярослав спільно із владикою-нунцієм посвятили підрясники для другокурсників, після чого свяченою водою окропили всіх присутніх. Відтак святкування продовжилось у трапезній семінраії, де для владик, членів ректорату, усіх ректорів навчальних закладів м. Дрогобича та семінаристів було приготовано святковий обід. 
2 вересня 2012 р. Б. семінарійний хор "Оранта" прославляв Бога своїм співом на Божественній Літургії у м. Бориславі. Цього року м. Борислав святкує своє 625-ліття. З цієї нагоди і служилась Архиєрейська Літругія, яку очолив преосвященний владика Михаїл (Колтун), єпарх Сокальсько-Жовківський у співслужінні преосвященного владики Тараса (Сеньківа), єпарха Стрийського, преосвященного владики Ярослава (Приріза), єпарха Самбірсько-Дрогобицького та високопреосвященного владики Томаса Едварда (Галліксона), папського нунція в Україні. По завершенні Літургії відбулось посвячення фігури св. Варвари, покровительки всіх нафтовиків.