РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Вибори декана семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 08 вересня 2012 21:42 | |||
Декан семінарії - це особа, яка представляє думки семінаристів перед ректоратом. Його обирають щорічно, на початку кожного навчального року. За семінарійним уставом ним може стати студент 4 або 5 курсу. Цьогоріч семінарійна спільнота своїм лідером обрала семінариста 5 курсу Миколу Циба. Майже одноголосно. Із 65 присутніх на виборах студентів, 59 голосів було віддано за брата Миколу. Отець Григорій, подякувавши почесному декану, який виконував своє служіння на протязі минулого року, Івану Турчину, привітав нового декана Миколу та побажав йому настирливості у його праці, а також не втрачати своє почуття гумору і час від часу ним користуватись. Після завершення виборів і оголошення їх результатів новообраного декана на традиційному пеньку під співи "Аксіос" (з гр. "Достойний") винесли на руках із семінарії для спільної знимки. Отож, многая літа, декану Миколі!
Див. фоторепортаж:
|