РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місійний заклик мирянки зі Сходу |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 29 жовтня 2012 17:01 | |||
В понеділок, 29 жовтня 2012 р. Б., до семінаристів завітала поетеса пані Ганна Гайворонська. Ця талановита жінка, яка є членом Спілки Письменників України, народилася і зростала на Слобожанщині. Метою її візиту була проповідь мирянки зі Сходу, якою бажала заохотити майбутніх священиків зреалізувати своє священиче служіння на теренах Східної України, де їх найбільше потребують.
Сама поетеса розповіла, що народилася у м. Кремінній, Луганської обл. Батьки її були атеїстами і від дитинства вона чула про Бога лише те, що Його немає. Рідною мовою, якою з дитинства спілкувалась Ганна, була російська мова, українську вона почала вивчати самостійно, зі словників, лише у 20 р. Виростаючи у таких умовах, вона мала дуже мало можливостей стати ревною християнкою, вірною УГКЦ, але їй вдалося це зробити. Зараз вона прекрасно спілкується українською, пише захоплюючі твори, а той факт, що вона, будучи мирянкою, наваживалася завітати на Захід України із проповіддю Слова Божого і заохотою до священиків послужити на Сході заслуговує на велику увагу і честь.
У особі пані Ганни чудесно відбивається бажання всіх східняків мати на своїх теренах греко-католицьких священиків, які б стали для них прикладом жертовного служіння, про яке так наголошувала поетеса на зустрічі із семінаристами.
|