РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Похорон владики Юліана: 1-ий день [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 01 березня 2013 22:25 | |||
Домовина з тілом Преосвященного владики прибула до катедри цієї ночі о 1:30. Відтак семінаристи розпочали читання Молитовного Псалтиря, яке тривало до самого ранку. А близько 6:30 виголосом "Благословенне Царство" о. Мирон Бендик, який був разом з владикою Юліаном ще з часів підпілля та при утворенні нашої єпархії і семінарії, почав заупокійну Літургію. Семінаристи співом супроводжували це богослуження. Весь день священики, які належать до Самбірсько-Дрогобицької єпархії, сини владики Юліана, читали Святе Євангеліє. Воно продовжується і зараз та буде тривати ще найблищими днями. О 18:00 о. Григорій Комар, протосинкел СДЄ, розпочав поминальне богослуження - Парастас, у якому взяли участь 78 священиків та багато вірних, а з ними і семінаристи ДДС. Співали цей Парастас випускники нашої семінарії. У проповіді, яку під час цієї молитви виголосив канцлер єпархії о.Тарас Герасимчук, він порівняв владику з висячим на хресті Христом, бо і владика Юліан виконав до самого кінця волю свого небесного Отця. А потім додав: "Владика Юліан був надзвичайно простим, адже він по собі не залишив жодного маєтку, не їздив на дорогих автомобілях та не стидався свого зношеного підрясника, а завжди виявляв простоту та дитячу наївність. Він завжди покладався на Бога і з любов'ю виконував Його волю, про що відверто заявив під час вступу на престіл єпарха Самбірсько-Дрогобицького. Владика Юліан був жертовним і люблячим батьком для своєї Церкви і народу". Цієї ночі буде продовжуватись читання Святої Євангелії. Братія візьме участь у цілонічних чуваннях та молитві за свого першоієрарха.
Див. фоторепортаж:
|