24 25 26 27 28 29 30
31

Наші відвідувачі

Погода в Україні

Завершився чемпіонат семінарії з міні-футболу [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 03 жовтня 2016 16:00

alt1 жовтня 2016 року відбулось нагородження переможців другого чемпіонату Дрогобицької духовної семінарії з міні-футболу. Участь у змаганнях взяли 5 команд, кожна з яких у своєму складі містила братів з усіх курсів. Команди зіграли по 4 поєдинки кожна, таким чином зігравши одна з одною по матчу.

Нагороджував переможців проректор з виховання о. Василь Чава. За результатами змагань перше місце здобула команда Lester. Срібним призером стали футболісти з команди Unicef. Команда Καιρός виборола бронзу.

Було також визначено кращих гравців чемпіонату. Найрезультативнішим бомбардиром став Шагала Олег (2 курс), забивши 11 голів. Серед голкіперів першість здобув першокурсник Бережанський Олег. Найкращим футболістом змагань було визнано Тухляна Володимира (4 курс).