... Програма науково-практичної конференції «Незламні свідки віри християнської. Мучеництво: історія і сьогодення»

< листопада 2016 >

Програма науково-практичної конференції «Незламні свідки віри християнської. Мучеництво: історія і сьогодення» PDF Друкувати Електронна адреса
Субота, 05 листопада 2016 14:03

Науково-практична студентська міжсемінарійна конференція «Незламні свідки віри християнської. Мучеництво: історія і сьогодення» (2-4 грудня 2016) З’явилася програма ІІІ Міжсемінарійної науково-практичної студентської конференції, яка пройде у Дрогобицькій духовній семінарії 2-4 грудня 2016 р.Б. серед студентів українських греко-католицьких семінарій. У рамках пленарних засідань доповіді виголосять фахівці з біблістики, патристики, богослов’я, духовності, канонічного права та церковної історії. Учасники конференції також працюватимуть у секційних засіданнях у таких тематичних секціях: Свідчення віри в Святому Письмі та Переданні; Мучеництво та ісповідництво в історії Київської Церкв; Свідчення віри в сучасному світі: кровне та безкровне мучеництво.

У 2016 р.Б. Дрогобицька духовна семінарія блаженних священомучеників Северина, Якима і Віталія відзначає свій 20-літній ювілей, а семінарійне Братство Введення у храм Пресвятої Богородиці - своє 15-ти річчя. З цієї нагоди передбачено ряд заходів, серед яких проведення науково-практичної конференцію для студентів греко-католицьких духовних семінарій в Україні.
Нагадуємо, що вперше наукову конференцію серед студентів греко-католицьких духовних семінарій в Україні було проведено 12 червня 2015 в м. Києві з благословення Блаженнішого Святослава, Глави й Отця УГКЦ. Друга така конференція відбулася у Львівській духовній семінарії святого Духа 26 березня 2016.

Див.Афіші про захід: