header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< листопада 2016 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
День відкритих дверей в семінарії! [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 18 листопада 2016 16:17

alt17 листопада 2016 року, міжнародний день студента став у Дрогобицькій духовній семінарії днем відкритих дверей. З цієї нагоди в семінарійних стінах відбулася зустріч між семінаристами та студентами Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка. Такий захід покликаний наблизити семінарію до майбутнього нашої Церкви - молоді, і таким чином сприяти співпраці духовної братії з широким колом мирян.

Розпочалась зустріч в актовому залі. Відкрив її організатор зустрічі о. Олег Кекош, голова комісії у справах молоді нашої єпархії. Ректор ДДС о. д-р Мирон Бендик виголосив промову, в якій пояснив, що головним завданням семінарії - дати можливість семінаристам віднайти глибинне щастя у Бозі, а відтак поділитися цією радістю духовного життя з усім світом. З актового залу спудеї університету, а також деякі викладачі різних факультетів, у супроводі "братів-гідів" звершили круїз усіма корпусами нашої alma-mater. Студенти мали нагоду ознайомитися з усіма сферами нашого життя: побачити каплицю, в якій молимося, оглянути аудиторії, де навчаємось, познайомитись з побутом нашого повсякденного життя, відпочинку та праці. Брати-гіди в невимушеній і щирій атмосфері ділилися із зацікавленими і вдячними слухачами подробицями свого часто нелегкого, однак цікавого й духовно насиченого життя.

На завершення зустрічі всі учасники зібралися в трапезні для спільної бесіди за солодким столом, аби поділитися враженнями та трішки підкріпитися смаколиками з ароматним чаєм. Заходи подібного типу - чудова нагода як для братів семінаристів, так і для студенства відкрити свої світи одне для одного, взаємно збагатитися, подолати потенційні упередження - стереотипи стосовно одні одних, а найголовніше - відчути, що всі ми є спільнотою у Христі. Велике спасибі усім студентам, що не побоялися і не полінувалися прийти в наше "гніздечко". Дерзайте у Христі!

Див.фоторепортаж: